Modele ciągników zetor

Modele attestation de honneur
February 16, 2019
Modele d`atome utilisé de nos jours
February 17, 2019

Modele ciągników zetor

Zetor reaguje na oczekiwania klientów ce wyższej Mocy ciągników. W celu wsparcia Rozwoju mocniejszych ciągników w 1962 Roku założono Polsko-Tchécosłowacki Ośrodek badawczo-Rozwojowy ciągników z siedzibą w brneńskim Zetorze. Prezentuj broń! (wojskowe)-legendarny Zetor major powrócił! Z majorem wróci nie tylko nazwa un modelu z lat sześćdziesiątych, ALE także câlé Pojęcie-kompaktowy ciągnik o dużej Mocy, Uniwersalny je jednocześnie niezawodny. Mały Pomocnik, ALE do dużych zadań!!! Doskonały stosunek Cena/MOC, niezawodny czterocylindrowy silnik, Prosta obsługa Techniczna, po prostu IDEALNY ciągnik na exemple dla małego RODZINNEGO Gospodarstwa! Zetor tracteurs a.s. – Czeski producteur ciągników rolniczych. Jest członkiem Słowackiego HTC Holding. Zetor był pionierem diffĂŠrents innovation w czasie swojej historii. Wprowadził jeden z innych Systemów hydraulicznych, znany jako zetormatic. Był także pierwszą firmą na Świecie, która wyprodukowała w entierement zintegrowaną kabinę bezpieczną zawieszoną na silentblockach. Mimo iż Zetor jest czeskim przedsiębiorstwem, różne versions ich ciągników byly montowane w licznych Stronach świata między przez w argentynie, birmie, indiach, Iraku, urugwaju i zairze. Rok 1979 oznacza dla Marki Zetor rekordową sytuacji wyprodukowanych ciągników w całej jej historii.

Z Linii produkcyjnych zjechało w sumie 32 670 ciągników. František Musil bezustannie Stara się ulepszać swsprodukt. Inspiracji Poszukuje przede wszystkim za granicą. Wynikiem jego PRAC jest Nowa wersja ciągnika – Zetor 25 K (K = kultywator). Seria zaprezentowana w 2014 Roku na targach TECHAGRO w Brnie. Wyposażona w silniki Zetor spełniające normę 3b za POMOCA filtrów doc i DPF. Silnik Z1716 w modelu 150 HD Posiada montowany elektronicznie sterowaną pompę wtryskową. tylną oś szerszą o 266 mm je wyższą nośnością o 16% w lutteur z modelem HSX. Konsola przedniej OSI została wydłużona o 130 mm (rozstaw OSI 2720 mm). Nowa przednia oś Carraro 20,25 ze 100% blokadą mechanizmu różnicowego może być na życzenie wyposażona w amortyzacją (Carraro 20,25 SI) wraz z amortyzacją kabiny. Kabina została wyposażona w Nowy PRAWY Panel z wielofunkcyjnym joystickiem hydrauliki.

udźwig tylnego TUZ kategorii 3 wynosi 8500 kg. Wydajność hydrauliki może być Opcjonalnie zwiększona do 120 l/min Zetor 25 doskonale się sprawdza podczas ponad dwóch lat Eksploatacji w diffĂŠrents krajach. W wyniku jego modernzacji w 1949 Roku powstaje Zetor 25 A (w odróżnieniu OD modelu 25 K). W 1993 Roku Zetor Zawiera ze spółką John Deere umowę na dostawę ciągników o dobrej jakości i atrakcyjnej cenie na Rynki AMERYKI Łacińskiej. “Kilkadziesiąt osób Przybyło na wystawęi pokazy pracy ciągników Zetor. Cieszymy się, że w tym wydarzeniu nie chodzi tylko o pokazanie statyczne lśniących traktorów, ALE możemy mieć te czeskie Maszyny w pracy Wprost na polu “, mówi Mike Boucher, Dyrektor sprzedaży w Zetor North America, Inc. Musil jest świetnym fachowcem w zakresie konstrukcji Silników wysokoprężnych.

Comments are closed.